Adres : sümer mah.69051 sk. adana
Telefon : 03222284878
Üyelik Tarihi : 17 Temmuz 2012

Akdeniz Panel Çatı LTD.ŞTİ.

Firmamız Türkiye’nin konusunda öncü ve kaliteyi ön plana çıkaran iş ortakları ile oluşturduğu bilgi birikimli destek sayesinde kısa zamanda sanayici ve yatırımcılarla kurduğu güçlü diyalogla sektörde üst sıralara tırmanmıştır.

AKDENİZ PANEL ÇATI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. faaliyet alanı her türlü sanayi yapılarının, askeri birliklerin, depoların, hangarların, hastanelerin, okulların, soğuk hava depolarının,alışveriş merkezleri, spor salonlarının çatı ve cephe kaplamalarının uygulamalı olarak yapılmasıdır.

AKDENİZ PANEL ÇATI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. inşaat uygulamalarında pek çok projede yapmış olduğu gibi her türlü çatı ve cephe örtüsü uygulaması ve malzeme satışı yapmaktadır (sandviç panel, boyalı sac trapezler, alüminyum trapezler, panel kiremit, polikarbonat aydınlatma, alüminyum veya sac kenet uygulamalar gibi).

AKDENİZ PANEL ÇATI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. müşteri odaklı satış prensibiyle saha uygulamalarında firma yetkilisi ve şantiye şefleri ile birlikte proje aşamasından işin bitirilmesine kadar tüm safhalarda ortak çalışma imkanlarını kullanmakta ve oluşabilecek sorunları minimuma indirmek için firma yetkilisinin fikirlerine mutlaka değer verilmesi gerektiğini kabul etmektedir.

AKDENİZ PANEL ÇATI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. satış stratejisi Türkiye’nin tüm coğrafyasında konusunda profesyonel uzman ekiplerle geniş ürün yelpazesi, etkin kaynakları, müşteri isteği doğrultusunda her türlü Polistren, Poliüretan, Taşyünü ve Camyünü dolgulu Çatı -Cephe panelleri ve tek kat trapez, Panel kiremit,Alüminyum-boyalı sac Kenet sistemler, Polikarbonat aydınlatma sistemleri ile bağlantı elemanları dizayn etme, ekonominin değişen koşullarına ayak uydurabilme hızımız, teknolojinin yeniliklerine uygun kapasitemiz ile hizmet vermektir.

Hedefimiz Hizmet verdiğimiz alanda ülkemizin ilkleri arasında yer almak ve bu hedefini sürekli kılmaktır.

ÇATI VE CEPHENİZİ KAPLATMADAN MUTLAKA FİRMAMIZDAN BİLGİ ALMANIZ MENFAATİNİZE OLACAKTIR.

yavuz Özkan 0 532 220 99 75

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Akdeniz Panel Çatı LTD.ŞTİ., 10.0 out of 10 based on 1 rating
İnşaat ve Yapı Malzemeleri kategorisinde bulunan Akdeniz Panel Çatı LTD.ŞTİ. sitemize 17 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve 40.782 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :