Adres : Mardin Yolu Üzeri Yeni Sanayi Sitesi Karşısı ve Yeşil Gurs Ayaz Mevkii Kızıltepe
Telefon : +90 (543) 392 32 94
E-Posta : [email protected]
Üyelik Tarihi : 12 Ağustos 2012

Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi

Aslanlar Canlı Alabalık Kızıltepe bölgesinin ilk canlı alabalık tesisi ve ilk piknik alanı olma özelliğine sahiptir.1995 Yılından beri bölgemizin en muhteşem doğal yeşil alanına ve akarsuyuna sahip Gurs köyünde Canlı alabalık yetiştiriciliği yapan Sabri usta sera yetiştiriciliği de yaparak sizlere organik sebzeler de sunmaya başlamıştır.
Gurs köyü Ayaz mevkisinde gürül gürül akan Gurs deresi üstüne 6 dönümlük alan üstüne kurulu 500 kişilik piknik alanı ile isterseniz kendi elinizle yakalaya bileceğiniz Canlı Alabalık çeşitleri, İsterseniz dere üstündeki tahtlarda, isterseniz masalarda, isterseniz de yerde doğal ortamda oturarak gününüzü unutulmaz yapabilirsiniz.Eğer balık yiyemiyorsanız üzülmeyin sizleri de düşündük tüm tavuk ve et çeşitleri ile ızgara,saç tava,kanat,kebap çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.Sebzelerinizi de kendi ellerinizle seralarımızdan toplayabilirsiniz.
Yazın kavurucu sıcağında yemiş ve sedir ağaçlarının gölgesinde, üzerlerinde oyun oynayan sincaplar ve kuşların cıvıltısı eksik olmayan Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi sizlere bu doğal imkânı sunmanın verdiği huzur rahatlık ve sizlerden gelen istekler üzerine Kızıltepe ilçesinde Yeni Sanayi Sitesi karşısında birde Canlı Alabalık restaurant ile Aileniz ve arkadaşlarınızla rahat vakit geçirebileceğiniz tek adres olmaktadır. Artık piknik ve dinlenmek için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi sizleri ağırlamaktan zevk duyar.
Tüm Bölgeye Toptan Canlı Alabalık Satışı Yapmaktayız

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Yiyecek ve İçecek kategorisinde bulunan Aslanlar Canlı Alabalık Tesisi sitemize 12 Ağustos 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.737 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz