Adres : Tekstilkent Ticaret Merkezi İşhanı Blok No:153
Telefon : 2125773939
Üyelik Tarihi : 19 Ekim 2012

İşbulurum İnsan Kaynakları

İsbulurum.com iş arayan adaylar ile eleman arayan firmaları online ortamda buluşuturan bir insan kaynakları sitesidir. İsbulurum.com da başvuru yapan adaylar oluşturdukları cv’leri ile kariyerlerini profesyonel anlamda yönetme imkanına sahiptir. İş arayan profesyoneller isbulurum.com’a üye olurken veya daha sonra yararlanacakları hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler. İsbulurum.com ilk önceliği olan aday bilgi gizliliğini ilke edinmiştir.Aday istemediği sürece kimliğini açığa çıkaracak bilgilerini dondurma hakkına sahiptir.Cv de bulunan yetkinliklerini istediği doğrultuda belirterek kendisine ulaşmasını sağlama hakkına sahiptir.

İsbulurum.com diğer işe alım yöntemlerine göre daha hızlı ve ekonomiktir.İş bulurum.com iş arayan profesyonellerin ve eleman arayan şirketlerin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. İsbulurum.com Türkiyenin her yerine aynı hızda ve kalitede hizmetler vermeyi amaçlayan ve bu doğrultuda çalışan insan kaynakları sitesidir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
İletişim Ürünleri kategorisinde bulunan İşbulurum İnsan Kaynakları sitemize 19 Ekim 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.608 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :