Adres : Hastane Cad. Yapı Kredi Bankası Yanı Akikol Apt. No: 1 Kızıltepe
Telefon : +90 (482) 312 74 90
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 24 Ağustos 2012

Kızıltepe Kiğılı – Karaşin Giyim

Hakkında
KALİTE YÖNETİMİ

Standartlarını yüksek tutan KİĞILI ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sisteminin tüm gerekliliklerini yerine getirerek kalitesini de MEYER/TÜRKAK firması tarafından belgelendirmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

KİĞILI’nın vizyonuna uygun olarak hedefimiz, sektörde lider firma olarak, sahip olduğumuz müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını ‘Daima, Doğru Ürün- Doğru Zaman- Doğru Fiyat’ ilkesi ile karşılarken, dünya standartlarında kaliteli ürün ve hizmetlerimiz ile yeni müşteriler kazanmak ve firmamızı sürekli geliştirmektir.

Yenilikçi, dinamik, değişime açık, sürekli büyüme ve iyileştirme sağlayarak uluslar arası pazarda da rekabet edebilmek ana hedefimizdir. Bu hedefimize ulaşmamızdaki en önemli kaynağımız çalışanlarımızdır.

Çalışanlarımızın yüksek motivasyonu, ekip çalışmasına uyumu, yaratıcılığı, müşteri odaklılığı ve verimliliği kalitemizin ve başarımızın temelidir. Çalışanlarımıza bu konularda eğitim vermek ve onların kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmak bizim önceliğimizdir.

Tedarikçilerimiz ile ‘Karşılıklı güvene dayalı işbirliği’ içinde çalışır ve aynı kalite anlayışını paylaşırız. Tedarikçilerimizi de sistemimizin bir parçası olarak kabul ederiz.

Sektörümüzde lider olmak için teknoloji ve varlıklarımızın kalitesini en üst düzeyde tutar, etkin bir şekilde kullanır ve yenilikleri yakından takip ederiz.

Kaliteli ürün ve hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlayarak, Kalite yönetim sistemi şartlarına uygulayarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, Türkiye’nin saygın ve tercih edilen markası olan KİĞILI markasını dünyaya sunacağız.
Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı.

Nasıl Giderim?
Yapı Kredi Bankası Yanı

Ürünler

Kiğılı Bay ve Bayan Giyim

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kızıltepe Kiğılı - Karaşin Giyim, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Giyim kategorisinde bulunan Kızıltepe Kiğılı – Karaşin Giyim sitemize 24 Ağustos 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.283 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :