Midyat Sydv’ye Alınan 8 Sosyolog Sözleşmelerini İmzaladı

Mardin’in Midyat Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV)’na alınan 8 sosyolog sözleşmelerini imzaladı. Sosyologlar fakir ve yardıma muhtaç vatandaşların tespit edilmesiyle birlikte yapılan yardımların yerine ulaşıp ulaşmamadığını inceleyecek. SYDV’ye 24 sosyolog için mülakat yapılmış, 8 sosyolog mülakatı başarıyla geçmişti.

Hükümet Konağı SYDV toplantı salonunda düzenlenen imza törenine SYDV Müdürü Orhan Günel, vakıf görevlisi Alladdin Bilgiç, İslam Çelik ve göreve başlayacak sosyologlar hazır bulundu.

Görev başlamanın heyecanı içerisinde olduğunu belirten Sedat Ölmez “Midyat’a göreve başlamaktan dolayı mutluyum. Muhtaç vatandaşları tespit etmek ve onlara yardım ulaştırmak çok sevindirici bir davranış. Ben de işimi canı gönülden yapacağım.” dedi.

Sözleşme imzalayan sosyologlar arasında Bursa, Konya, Adıyaman, Batman’dan birer sosyolog, Diyarbakır ve Mardin’den ise 2 sosyolog bulunuyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Midyat Sydv’ye Alınan 8 Sosyolog Sözleşmelerini İmzaladı sitemize 12 Ekim 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.124 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz