Adres : Midyat
Telefon : -
Websitesi : www.e-midyat.com
Üyelik Tarihi : 09 Ağustos 2012

Midyat Video

Midyat Video

Anadolu’nun en güzide memleketlerinden olan Mardin, bünyesinde bulunan çeşitli kültürler ile binlerce yıldır abidevi bir coğrafya olarak yaşamaktadır. Mardin’in en önemli ilçelerinden olan Midyat ise, kendine has mimarisi olan Midyat Evleri ile ünlenmiş ve yüz on binin üzerindeki nüfusuyla bölgenin en gelişmiş merkezlerinden biri olmuştur. İç turizm açısından da büyük önem taşıyan Midyat için oluşturduğumuz E-Midyat.com adresli internet sitesi, işte bu değerler ile ünlenen Midyat’ın video izleme sitesi olarak hizmetinize girmiş bulunmaktadır.

Sitemiz içeriğinde Midyat’ın renkli kültürünü de önemseyerek Arapça, Kürtçe ve Süryanice videolara yer vermiş ve çeşitli kategoriler ile de farklı alanlarda video izlemek isteyen kullanıcılara çeşitlilik sunulmuştur. Ders anlatımlarının, dini ve yemek tarifi videolarının yanı sıra sağlık, haber ve roman havalarına ait videolara da yer veren internet sitemiz, sinema filmlerinin fragmanlarını da bünyesinde barındırmış ve ücretsiz olarak sizlerin kullanımınıza sunmuştur. Sitemizde bulunan videolara yorum yapabilir ya da aynı zamanda videoları Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Anadolu’nun en renkli ilçesi için hazırladığımız bu video izle sitesi, izlemek istediğiniz videoları içeriğinde barındırarak dev bir paylaşım ortamı oluşturmuştur. E-Midyat.com internet sitemizde an itibariyle toplam on sekiz kategori bulunurken, çeşitli konularda toplam 11.500’ün üzerine video bulunmaktadır. Modern hayatın kargaşasından sıkılıp, birkaç dakika da olsa eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için birçok kategoride binlerce video mevcuttur. Sitemize erişim sağlayarak komik videolar izleyip eğlenebilir, ders anlatımları kategorisinde video izleyerek sınavlara hazırlanabilir ve yemek tarifi videoları sayesinde birbirinden leziz yemekler yapabilirsiniz. Kültür çeşitliliği en fazla merkezlerden olan Midyat’ın bu online adresine tıklayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. E-Midyat.com adresinden internet sitemize ulaşabilir ve on binlerce video arasında dilediğinizi izleyebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Midyat Video, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Basın Yayın kategorisinde bulunan Midyat Video sitemize 09 Ağustos 2012 tarihinde eklenmiş ve 4.899 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz